Başkasının Messenger Mesajlarınıokuma Programınedir Ve Nasılkullanılır?

Gokmen Senturk
Başkasının Messenger Mesajlarınıokuma Programınedir
Yakalanmadan başkasının Facebook Messenger yazışmalarını görmek mümkün müdür?
Günümüz insanları olarak artık tüm sırlarımız, günlük konuşmalarımız akıllı telefonlarımızda. Yüz yüze konuşmak veya sesli aramalar yapmak yerine artık daha çok mesajlaşmayı tercih ediyoruz. Durum böyle olunca aslında tüm iletişimimiz kayıt altına alınmış oluyor. Bu da bize başkasının Messenger konuşmalarını görme şansı veriyor.
Peki başkasının Messenger hesabına girmek için ne yapmak gereklidir? Sizin için bu konuyu araştırdık ve işinize yarayacak programları ve nasıl kullanacağınızı ayrıntılı bir biçimde bu yazımızda ele aldık. Siz de yakalanmadan başkasının Facebook Messenger yazışmalarını görmek için bu uygulamaları kullanabilirsiniz. Ayrıca, yazımızdaki detayları dikkate alırsanız, karşı tarafın ruhu bile duymadan mesajlarını okuyabilirsiniz.

İçindekiler

mSpy ile başkasının Facebook Messenger yazışmalarını görme nasıl gizlice yapılır?

Facebook hackleme yöntemlerini

Çocuğunuzun kimlerle iletişimde olduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz? Yoksa eşiniz son zamanlarda telefonda fazla mı vakit geçirmeye başladı? Facebook Messenger mesajlarını okumak içinizi rahatlatabilir.
Bunu en gizli ve en güvenilir şekilde yapabilmek için popüler başkasının mesajlarını okuma programlarından yardım alabilirsiniz. Son zamanlarda özellikle ebeveynler tarafından en çok tercih edilen ve 36 farklı telefon takip özelliği bulunan mSpy, size öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere erişim imkanı sunuyor.
Eğer siz de güvenilir bir başkasının Messenger mesajlarını okuma programı arıyorsanız, şimdi size ayrıntılarıyla anlatacağımız mSpy uygulaması tam size göre!
mspy-banner-image
Daha iyi bir takip çözümü yok!
Bugün huzurun tadını çıkarın
Peki mSpy size hangi özellikleri sunuyor? İşte mSpy telefon takibi ile yapabileceklerinizden bazıları:
  • sosyal medya hesaplarına ve yazışmalarına erişim
  • gelen ve giden çağrıları görüntüleme
  • anlık ve geçmişe dönük GPS konum takibi
  • keylogger özelliği ile tüm tuşlamaları kaydetme ve takip etme
  • silinenler dahil tüm fotoğraf ve video arşivini görüntüleme
2 milyona yakın kullanıcısı ile piyasadaki en güvenilir ve en popüler telefon takip programı olan mSpy sayesinde artık siz de başkasının Messenger mesajlarını görme fırsatını elde edebilirsiniz. Hem de karşı tarafın ruhu bile duymadan!
Peki mSpy nasıl kurulur ve nasıl kullanılır? İşte takibe başlamak için takip etmeniz gereken adımlar:
  • lk olarak mSpy internet sitesi üzerinden üyelik oluşturun.
  • Takip etmek istediğiniz cihazı seçin. (iOS ya da Android)
  • mSpy’ın sunduğu üyelik seçeneklerini inceleyin ve birini seçin.
  • Satın alma sonrası hedef cihazda mSpy kurulumu yapın. (detaylı bilgi için internet sitesindeki talimatları takip edebilirsiniz.)
  • Yaklaşık 10 dakika süren kurulum sonrası kontrol panelinden takibe başlayabilirsiniz.
Ve en önemlisi ise takip ettiğiniz cihazın sahibi tüm bunlardan asla haberdar olamaz. Çünkü mSpy kurulum sonrası arka planda gizli olarak çalışır ve cihazda herhangi bir bildirim ya da uygulama görünmez.
Siz de bir ebeveyn, eş ya da işveren olarak güvenilir ve faydalı bir Facebook başkasının mesajlarını okuma programı arıyorsanız mSpy tam size göre! Hemen denemeye başlayabilirsiniz.

Başkasının Facebook Messenger yazışmalarını görmenin diğer popüler yolları

Artık tüm kişisel bilgilerimiz, sırlarımız ve sohbetlerimiz teknoloji sayesinde sosyal medya hesaplarımızda depolanıyor. Bazen gerekli gördüğümüz durumlarda ise bir başkasının Messenger konuşmalarını görme ihtiyacı hissedebiliriz. Bu durumda en güvenilir ve hızlı yol ise mSpy gibi bir telefon takip programı kullanmak olacaktır.

Çocuğunuzun ya da eşinizin Facebook mesajlarını görmek için telefon takip programları dışında arklı yollar da deneyebilirsiniz. Fakat unutmayınki bu yöntemlerden hiçbiri mSpy gibi telefon takip programları kadar güvenilir olmayacaktır.
Başkasının Facebook Messenger yazışmalarını görmek için yapabileceklerinizden bazıları şunlardır:

Şifre sıfırlama

Eğer başkasının Messenger hesabına girmek istiyorsanız “şifremi unuttum” butonundan şifresini sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Fakat bunu yapabilmek için o kişinin e-posta adresine erişiminiz olması gerekir ya da e-posta şifresini biliyor olmalısınız.
Böylece şifresini sıfırlayarak başkasının Messenger konuşmalarını görme fırsatınız olacaktır. Fakat bu yöntem ile yakalanmanız. büyük bir olasılık çünkü karşı taraf çok vakit geçmeden şifresinin yenilendiğini fark edecektir. Gizli bir şekilde bunu yapmanız maalesef mümkün değil.

Facebook hackleme siteleri

Başkasının Messenger mesajlarını okuma programı kullanmak yerine tercih edebileceğiniz bir diğer yöntem ise Facebook hackleme siteleri. Fakat bu şekilde karşı tarafın haberi olmadan mesajlarını okuyamazsınız çünkü hesabının çalındığını hemen fark ederek şifresini yenilemeye çalışacaktır.
Yine de bu yöntemi denemek istiyorsanız hackleme işlemini sizin için yapan internet siteleri mevcut. Bu sitelerden yardım almak istediğinizde hacklemek istediğiniz hesap bilgilerini girerek talimatları takip etmeniz gerekiyor.
Bu seçeneği kullanmanızı önermiyoruz çünkü bu sitelerin ne kadar güvenilir olduğu tartışılır. Siz bilgi edinmeye çalışırken sizin ya da hesabına girmeye çalıştığınız kişinin bilgilerinin çalınıp çalınmadığından asla emin olamazsınız.

Sahte Facebook tuşları

Şimdiye kadar muhtemelen siz de birçok korsan e-posta, SMS ya da sosyal medya mesajı almışsınızdır.  Gönderilen linklere ya da “beğen” “paylaş” gibi butonlara saklanan bilgisayar korsanları tek tık ile tüm hesap bilgilerinize erişim sağlamaya çalışabilir.
Siz de başkasının Messenger hesabına girmek için bu linklerden ya da butonlardan birini kullanarak hedeflediğiniz kişinin Facebook hesabına erişim sağlayabilirsiniz. Fakat bunu yapabilmek için karşı tarafın sizin gizlediğiniz sahte Facebook tuşuna basması ve bilgilerini girmesi gerekiyor. Aksi takdirde çabanız boşa gidecektir.

Son olarak

Başkasının Facebook Messenger yazışmalarını görmek için yukarıda bahsettiğimiz seçeneklerden birini denemeyi. düşünebilirsiniz. Fakat unutmayın ki bu yöntemlerde ne sizin ne de takip etmek istediğiniz kişinin bilgileri asla güvende olmayacaktır.
Başkasının Messenger mesajlarını okumanın çeşitli yöntemleri olsa da en güvenli ve en gizli yöntem her zaman mSpy kullanmak olacaktır.

mspy-banner-image
Daha iyi bir takip çözümü yok!
Bugün huzurun tadını çıkarın

Ebeveyn kontrol uzmanı. Uzun yıllar yurtdışında ebeveyn kontrol uygulamaları üzerine çalışmış ve telefon takip uygulamalarının Türkiye’de yerelleştirilmesine yardımcı olmuştur. Uzman yazar olarak çeşitli yayınlarda engin tecrübelerini paylaşmaktadır.

Yanıt bırak:

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Üste Dön

mspy-banner-image
Daha iyi bir takip çözümü yok!
Bugün huzurun tadını çıkarın