Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Nasıl Gerçekleştirilir?

Gokmen Senturk

Günümüzdeki WhatsApp kullanımı, diğer mesaj uygulamalarını ve kısa mesajlaşmayı açık ara farkla geçmiş durumda. Bunun sonucunda da WhatsApp hayatımıza dair önemli detayları konuştuğumuz, bize özel fotoğraf ve videoları paylaştığımız bir platform haline geldi. Çocuğumuzun, eşimizin ya da arkadaşımızın hayatında bir şey keşfetmek istiyorsak da yapmamız gereken başkasının WhatsApp mesajlarını okumaktır.

İçindekiler

WhatsApp Neden Kullanıcılar Arasında Bu Kadar Popüler?

WhatsApp 2009 yılında kurulduğundan beri en popüler uygulamalar arasında. Hem mesajlaşmak hem aramalar yapmak hem de fotoğraflar göndermek için çok sık kullanılıyor. Birine başka bir mesaj uygulamasından yazdığınızda artık garip karşılanıyorsunuz çünkü WhatsApp her şeyimizi paylaştığımız uygulama haline geldi. Peki, WhatsApp’ın bu kadar popüler olmasının sebebi ne? Elbette sadece bir değil, birkaç sebep var. Gelin, beraber inceleyelim.

 • İndirmesi ve kullanması tamamen ücretsiz.
 • Dünyada her yerden ulaşılabilen bir uygulama.
 • Başka uygulamalarda olmayan özellikler bulunuyor.
 • Neredeyse tüm operatörlerle çalışıyor.

whatsapp mesajlarını okuma

Bu kadar kaliteli ve kullanışlı bir uygulamanın ücretsiz olması kullanıcılar için WhatsApp’ı en iyi seçenek yapıyor. Her ülkede ulaşılabilecek olması da onu birçok kullanıcının kullanımına müsait hale getiriyor. Görüntülü konuşabilme, ses kaydı atabilme ve ses kaydını dinlerken hızlandırabilme gibi özellikleri sayesinde de sadece bir mesajlaşma uygulaması olmanın çok ötesine geçebiliyor.

Sizde olmasa bile etrafınızdaki her yaştan insanın telefonunda WhatsApp indirilmiş olduğuna emin olabilirsiniz. Bu nedenle WhatsApp mesajlarını okuma bir telefonu takip etmek için en işinize yarayacak yöntemdir.

Başkasının WhatsApp Mesajlarına Erişip Mesajlarını Okumak Mümkün Müdür?

Bu sorunun cevabına evet demeliyiz. WhatsApp her ne kadar güvenli ve bilgi sızdırması zor bir uygulama olsa da hiçbir şey mükemmel değildir ve bu uygulamayı geliştiren kişiler de hata yapabilirler. Örnek olarak Ekim ayında yaşanan

Sunucu çökmesini düşünebiliriz. 6 saat boyunca WhatsApp’a hiçbir kullanıcı tarafından erişim sağlanamadı ve çalışanlar bu durumu düzeltmek için binaya bile giremiyordu. Bu örnekten anlayabiliriz ki WhatsApp da açıkları olan bir uygulama ve başkasının mesajlarına erişmek mümkün.

Unutmayın ki bunu yapmak için çok az ücretsiz yöntem var. Ücretsiz olduğunu söyleyen uygulamalar ise genellikle dolandırıcılardan oluşuyor ya da çalışmıyorlar. WhatsApp hackleme sitelerinin hepsi de kullanıcıların kişisel bilgilerini çalmaya uğraşıyor.

başkasının WhatsApp mesajlarını okuma programı indir ücretsiz

WhatsApp’ta Başkasının Mesajlarını Okuma İçin mSpy

İnternete ‘’başkasının WhatsApp mesajlarını okuma programı indir ücretsiz’’ yazdığınızda önünüze onlarca casus uygulama çıkacaktır. Ne yazık ki bu uygulamaların çoğu çalışmıyor, gereksiz yere pahalı ya da dolandırıcılardan oluşuyor. Casus uygulamalar dışındaki yöntemleri de sizler için denedik ve hiçbiri gerçekten etkili değil.

Onlarca denemenin ardından WhatsApp mesaj okuma için en uygun ve etkili yöntemin mSpy adındaki bir casus uygulama olduğuna karar verdik. Çalışan, fiyatını hak eden ve son derece güvenilir olan mSpy’ı tercih etmeniz için birçok sebep var. mSpy’ın bu özelliklerinden hhhbbazılarını şöyle listeleyebiliriz:

 • Tüm WhatsApp mesajlarını kolayca okuyabilme
 • WhatsApp’tan gönderilmiş tüm video, fotoğraf ve ses kayıtlarını görüntüleyebilme
 • GPS takibi yapabilme
 • İnternet geçmişine ulaşabilme
 • Rehberde kayıtlı olmasa bile WhatsApp’ta konuştuğu kişilerin telefon numarasına ulaşabilme ve çok daha fazlası!

WhatsApp görüntülü arama, sesli arama, ses kaydı gönderme, mesajlaşma gibi birden çok farklı iletişim yollarına sahip olduğundan dolayı sadece mesajlara erişmek yetersiz kalabilir. mSpy tam olarak burada yardımınıza koşuyor ve merak ettiğiniz her şeye erişmenizi sağlıyor.

Sadece bu özellikleri de değil üstelik, mSpy’ın kullanıcılarına sağladığı güven duygusu da onu öne taşıyor. Asla mesajlarını okuduğunuz kişinin ya da sizin kişisel bilgileriniz sızdırılmaz ya da sizin kimliğiniz karşınızdaki kişiye ifşa edilmez. Gönlünüz güvenliğiniz konusunda tamamen rahat olabilir.

whatsapp mesajlarını okuma

Diğer Yöntemlerle Karşılaştırınca Neden mSpy Daha İyi?

Siz de başkasının WhatsApp mesajlarını okuma yöntemlerini araştırmaya başladığınızda göreceksiniz ki ortalıkta birbirinden daha da etkisiz yöntemler dolaşıyor. Maddiyat, güvenlik, uygunluk ya da başka bir şey hakkında endişeleriniz varsa sizin de bu yöntemleri incelerken kafanız karışabilir ve ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Daha önce söylediğimiz gibi, mSpy denemelerimiz sonucunda en iyi WhatsApp mesajları okuma metodu olarak seçilmişti. Peki, onu diğerlerinden bu kadar iyi yapan nedir?

 • Kurulumu çok kolaydır ve herkes tarafından kolayca halledilebilir.
 • Bir sorun çıktığında 7/24 ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetleri servisi bulunuyor.
 • Arka planda şarj tüketmeden çalışır ve uzaktan kontrol edilebilir.
 • 30’dan fazla özelliği oldukça uygun bir fiyata elde edersiniz.
 • Kişisel bilgilerinizin güvenliğine dair garanti verir.
 • Kontrol panelindeki bilgiler her 5 dakikada bir güncellenir.

Durum böyleyken mSpy dışında bir uygulama kullanmak hem paranızı hem de zamanınızı boşa harcamak olacaktır. Siz başka yöntemlerle boşuna uğraşırken çok önemli WhatsApp mesajlarını kaçırıyor olabilirsiniz. Mutlaka en iyi yöntemi seçmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Sonuç

WhatsApp başkasının mesajlarını okuma işlemi için ortalıkta gezen birçok yöntem varmış gibi gözükse de durum öyle değil. Bu yöntemlerin çoğu işe yaramaz ya da sizi dolandırmak için tasarlanmış. Gerçekten etkili ve güvenilir olan mSpy sayesinde siz de başkasının WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz. Mesaj okumaktan çok daha öteye geçen mSpy ile siz de işinizi kolayca halledebilirsiniz.

mspy-banner-image
Daha iyi bir takip çözümü yok!
Bugün huzurun tadını çıkarın

 • Çok şükür, her şey yasal. Çocuklarımın mesajlarını gerçekten okumam gerekiyor! Teknk desteğiniz var mı? Uygulamayı yüklemeyi denedim ama sorun çıktı hep. mSpy tüm telefonlarda çalışabiliyormu? Yardım edin lütfen

Yanıt bırak:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Üste Dön

mspy-banner-image
Daha iyi bir takip çözümü yok!
Bugün huzurun tadını çıkarın