Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir ve Mesajlara Erişilir?

Gokmen Senturk
Instagram hesabı hack

Instagram’ı duymayan yoktur. Hepimiz fotoğraflarımızı paylaşmak, günlük hayatımıza dair paylaşımlar yapmak ve yeni insanlarla tanışmak için kullanıyoruz. İnsanlar günümüzde sürekli Instagram üzerinden mesajlaşıyor ve bu nedenle Instagram özel hayatımıza dair birçok bilgi barındırıyor. Instagram hackleme demek de bu bilgilere erişmek demek oluyor. Sizler için bu işlemle alakalı her şeyi yazımızda derledik.

İçindekiler

Neden Bir Başka Instagram Hacklemek İstiyor Olabilirsiniz?

Instagram üzerinden o kadar çok şey yapıyoruz ki artık. Sürekli fotoğraflar paylaşıyor ve günlük hayatımıza dair hikayeler paylaşıyoruz. Mesajlaşma kısmı da işin başka bir yanı. Instagram üzerinden başka insanlara ulaşmak çok kolay olduğundan dolayı hem yeni insanlarla tanışabiliyor hem de onlarla istediğimiz kadar yazılı, sesli ve görüntülü sohbet edebiliyoruz.

Instagram Hacklemek

Bunun dezavantajları da var elbette. Bu dezavantajlar bir başkasının Instagram hesabını hacklemek istemenize neden oluyor olabilir. Örneğin,

  1. Çocuklarınızın uygun fotoğraflar paylaşıp paylaşmadığını kontrol etmek
  2. Çocuklarınızın doğru insanlarla mesajlaştığından emin olmak
  3. Eşinizin sizi aldattığından şüphelendiğiniz için kanıt aramak
  4. Çalışanlarınızın şirkete sadakatini kontrol etmek
  5. Yaşlı akrabalarınızın dolandırılmadığından emin olmak gibi nedenleriniz olabilir.

Sizler İçin Bulduğumuz En İyi 6 Yöntem

Sizler için tüm Instagram hesabı hack yöntemlerini araştırıp denedik ve en iyilerini bulduk. Gelin, bu yöntemlerin hepsini tek tek inceleyelim.

1. Casus Yazılım Yoluyla Instagram Hackleme

Casus yazılımlar sayesinde artık Instagram hesaplarını hackleme işlemi çok kolaylaştı. Bu yazılımlar sayesinde kolayca ve hızlıca karşınızdaki kişinin Instagram hesabına erişebilir, mesajlarını okuyabilir ve fotoğraflarına bakabilirsiniz. İnternette casus yazılım diye arattığınızda karşınıza onlarca site ve marka çıkacaktır. Bunlar arasından bizim deneyip en iyi bulduğumuz casus yazılım kesinlikle mSpy oldu.Instagram hesabı hack

mSpy sayesinde kolayca karşınızdaki kişinin Instagram hesabına erişebilirsiniz. Üstelik kurulumu da çok kolay. Yalnızca mSpy’ın sitesine girip üye olmanız ve abonelik paketi seçmeniz gerekiyor.

Bunun ardından e-posta adresinize gelecek olan e-postayı takip ederek telefonunuzda kurulumu tamamlayın. Kurulum tamamlandıktan sonra kolayca Instagram hesabı hackleyebileceksiniz. Yakalanma ihtimaliniz neredeyse sıfır olduğundan dolayı mutlaka mSpy’ı kullanmanızı öneririz.

mspy-banner-image
Daha iyi bir takip çözümü yok!
Bugün huzurun tadını çıkarın

2. Phishing Yöntemi ile Instagram Hesabı Hack Yapma

Phishing yöntemi birçok hack işlemi ile uğraşan insanın da kullandığı bir yöntem. Hem kolay hem de etkili olduğu için sık sık tercih edilen phishing sayesinde siz de başkasının Instagram hesabını hackleyebilirsiniz. Basitçe anlatmak gerekirse phishing Instagram giriş sayfasının tamamen aynısını yaratmak demek. Hedef kişi sizin yarattığınız sayfayı asıl Instragram giriş sayfası sanarak şifresini yazacak ve siz bu sayede şifresini öğrenmiş olacaksınız.

Karşınızdaki kişinin şifresini öğrendikten sonra ise tek yapmanız gereken şifresini kullanarak o kişinin hesabına giriş yapmak. Bu şekilde Instagram hesabı hack işlemini tamamlamış ve hedef hesabın mesajlarına, fotoğraflarına, hikayelerine ve daha fazlasına erişebilmiş olacaksınız. Oldukça kullanışlı olan bu yöntemi de aklınızda bulundurmanızı öneririz.

3. Keylogger Kullanarak Instagram Hesabı Hacklemek

Keyloggerlar hedef cihazın klavyesini takip eden casus yazılımlardır. Klavyeyi izler ve yazdıkları tüm kelimeleri kaydeder. Kaydettiği kelimeleri de bünyesinde biriktirip size sunar. Bu sayede siz keyloggerın hedeflediği cihazda yazılan her şeyi öğrenebilirsiniz, şifreleri bile.

Instagram hesabı hack

İşte keylogger ile Instagram hesabı hackleme burada başlıyor. Karşınızdaki kişinin yazdığı her şey kaydedileceği için Instagram hesabına giriş yapma sırasında yazacağı şifre de size ulaşmış olacak. Keylogger sayesinde erişeceğiniz şifreyle daha sonra kendi telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan o kişinin Instagram hesabına rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

Sadece unutmayın ki güvenilir bir keylogger kullanmalısınız. Ne kendinizin ne de karşınızdaki kişinin özel bilgilerini üçüncü şahıslarla paylaşmak istemezsiniz. İyi bir keylogger kullandığınız sürece bu da oldukça etkili bir yöntem.

4. Kaydedilmiş Şifrelere Ulaşarak Instagram Hacklemek

Kaydedilmiş şifreleri kullanarak Instagram hesabı hackleme işlemi saydığımız yöntemler arasından en kolay olanı olabilir. Ne yazılımsal bir yetenek ne de bilgi birikimi gerektiğinden dolayı tercih edilebilir yöntemlerden bir tanesi bu da. Peki, bu işlemi nasıl gerçekleştirebilirsiniz?

Öncelikle karşınızdaki kişinin telefonuna erişiminiz olmalı. Eğer varsa, karşınızdaki kişinin telefonundan Instagram giriş sayfasını açın. Ardından “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayın. Facebook ile giriş yapmanız gerekecektir ve Facebook şifresi zaten telefonda kayıtlı olacağından kolayca Instagram’a giriş yapabileceksiniz.

Aynı şekilde bu işlemi bilgisayarınızdan da gerçekleştirebilirsiniz. İnternet tarayıcıları şifreleri kaydettiği için Instagram giriş sayfasından giriş yapılmamış olsa bile hesaba erişebilirsiniz. Bu yöntemin dezavantajı ise hedef hesabın cihazlarına erişiminiz olması gerekmesi.

5. Ücretsiz Instagram Hackleme Sitesi ile Instagram Hackleme

Eğer internette Instagram hesap çalma uygulaması ya da buna benzer bir şey aratırsanız siz de sadece kullanıcı adını kullanarak Instagram hesabına erişebileceğini söyleyen ücretsiz siteler olduğunu göreceksiniz. Her ne kadar bu tarz sitelerin yapabileceklerini söylediği şey insanı heyecanlandırsa da maalesef bu sitelerin neredeyse hepsi dolandırıcı.

Instagram hesap çalma uygulaması

Eğer ighack ya da instaleak gibi bir internet sitesi kullanacaksanız dikkatli olmanızı öneririz. Ücretsiz Instagram hesap çalma siteleri size yardımcı olmaya çalışıyor gibi gözükse de aslında hesabınızdaki özel bilgileri çalmaya uğraşan dolandırıcılarla doludurlar. Örneğin, Instagram’ın reklam verme özelliğinde mutlaka bir kredi kartı bilgilerinizi Instagram’a vermeniz gerekir. Bu tarz dolandırıcılar sizi kandırıp hesaplara sızarak bunları çalabilirler.

6. “Şifremi Unuttum” Özelliği ile Instagram Hesabı Hack

Şifremi unuttum özelliği sayesinde şifremizi unuttuğumuzda e-postamıza gelen sıfırlama linki sayesinde şifremizi sıfırlayıp yeni bir şifre belirleyebiliriz. Bu sayede Instagram hesabımıza girmeye devam edebilmekteyiz. Bu özelliği başkasının Instagram hesabına girmek için de kullanabiliriz. Özellikle bunun için yapılmış bir şey olmasa da bu yöntem de uygun koşullarda işe yaramaktadır.

Bu yöntem için hesap sahibinin e-postasına mutlaka erişiminiz olmalı. Instagram’a girip şifremi unuttum düğmesine bastıktan sonra erişmek istediğiniz hesabın e-postasını boşluğa girin. Ardından hedef kişinin e-posta adresine girin ve linkten şifreyi sıfırlayın. Şifreyi sıfırladıktan sonra Instagram hesabına kolayca giriş yapabiliyor olacaksınız. Unutmayın ki şifreyi değiştirdiğiniz için bu yöntemde yakalanmadan geçen zamanınız az, acele etmelisiniz.

Sonuç Olarak

Sonuç olarak Instagram’ın hayatımızda ne kadar çok yer ettiğini görmüş olduk. Başkasının Instagram hesabına erişmek ise birçok mesaja, fotoğrafa ve aramaya ulaşmamıza yardımcı oluyor. Bunu yapmak için de en etkili yol bir casus yazılım olan mSpy’ı kullanmak. Hem kolay hem işlevsel olan mSpy sayesinde çocuklarınızı, akrabalarınızı, eşinizi ya da herhangi birini kontrol etmeniz çok kolay.

mspy-banner-image
Daha iyi bir takip çözümü yok!
Bugün huzurun tadını çıkarın

2 Comments

  • Gerçekten çok teşekkür ederim! Birkaç uygulama denedim ama hiç biri mSpy kadar güvenilir değil. Ayrıca hackleme veya kodlama hakkında birşey bilmek de gerekmyior, bu harika! Artık nihayet çocuklarımın neler yaptığını uygulamayla görebiliyorum. Bu yorumumu ve mSpy uygulamasını kesinlikle arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

Yanıt bırak:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Üste Dön

mspy-banner-image
Daha iyi bir takip çözümü yok!
Bugün huzurun tadını çıkarın