WhatsApp Nasıl Hacklenir ve En İyi Yöntem Nedir?

Gokmen Senturk
WhatsApp Nasıl Hacklenir

WhatsApp günümüzde en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi. Sadece Türkiye’de WhatsApp kullanım oranının %88 olduğunu biliyor muydunuz mesela? Durum böyleyken WhatsApp hackleme işlemini gerçekleştirmek karşımızdaki insanın birçok kişisel bilgisine erişmemize yarıyor. Peki, bu işi nasıl yapabiliriz? İnternette birçok WhatsApp hackleme programı var ve sizler için bunların arasından en güvenilir olanlarını seçtik.

İçindekiler

Neden Bir Başkasının WhatsApp Hesabını Hacklemek İsteyebilirsiniz?

WhatsApp neredeyse tüm mesajlarımızı ve birçok aramamızı içinde barındırdığından günlük hayatımız, kişisel bilgilerimiz ve özel meselelerimizi de bünyesinde tutuyor. WhatsApp hacklediğimizde de bütün bunlara erişebiliyor duruma geliyoruz.WhatsApp hackleme programı

Peki, neden bir başkasının WhatsApp hesabını hacklemek isteyebilirsiniz? Bu sorunun cevabı için şu şekilde birkaç örnek sayabiliriz:

  1. Aldatan eşinizi ya da sevgilinizi iş üstüne yakalamak için
  2. Aldatan eşinize karşı boşanma sırasında kullanılabilecek kanıt toplamak için
  3. Çocuklarınızın doğru kişilerle konuşup konuşmadığından emin olmak için
  4. Çalışanlarınızın şirkete sadık kalıp şirket sırlarını satmadığından emin olmak için
  5. Yaşlı akrabaların dolandırılmasını engellemek için WhatsApp hackleme işlemini yapmaya ihtiyaç duyabiliriz.

Bulup Denediğimiz En İyi 5 WhatsApp Hackleme Yöntemi

WhatsApp hesap çalma işlemi için onlarca yöntem var gibi gözükse de bunlar her zaman güvenilir ve işe yarar olmuyor. Sizler için bu yöntemleri denedik ve en iyi 5 yöntemi yazımızda derledik. Gelin, hepsini tek tek inceleyelim.

1. Bir Casus Yazılım Kullanarak WhatsApp Hacklemek

Casus yazılım nedir diye soracak olursanız başkasının cihazına erişmenize yarayan gizli yazılımlardır cevabını vermek doğru olacaktır. Yaratılma amaçları bu olduğundan dolayı WhatsApp hacklemek için casus yazılım kullanmak en uygunudur fakat piyasadaki casus yazılımların güvenilir olanlarını bulmak önemli. Bizler sizin için casus yazılımları denedik, test ettik ve en iyi olanının mSpy adındaki casus yazılım olduğunu gördük.WhatsApp hacklemek

mSpy’ı kullanmaya başlamak da oldukça kolay. Yalnızca 15 dakikanızı alacak kurulum işlemiyle mSpy’ı kullanarak karşınızdaki kişinin WhatsApp hesabını kolayca hackleyebilirsiniz.

Bunu yapabilmek için öncelikle mSpy’ın sitesine girmeli ve bir hesap oluşturmalısınız. Ardından kullanacağınız cihaz türünü seçin ve bir abonelik planı belirleyin.

Abonelik planınızı belirledikten sonra e-posta hesabınıza iletilen kurulum aşamalarını takip edin ve mSpy’ı rahatlıkla kullanmaya başlayın.

mspy-banner-image
Daha iyi bir takip çözümü yok!
Bugün huzurun tadını çıkarın

2. WhatsApp Web Kullanarak WhatsApp Hesap Çalma

WhatsApp hesabı çalmak için bir başka yöntem de WhatsApp Web kullanmaktır. WhatsApp Web bir casus yazılım değil, aksine WhatsApp şirketinin kendi ürettiği bir program. WhatsApp Web sayesinde telefonunuz ile bilgisayarınızı senkronize ederek bilgisayarınızdan WhatsApp’ta mesajlaşmaya devam edebiliyorsunuz. Bir hackleme program olmasa da WhatsApp Web’i kullanarak bir başkasının WhatsApp hesabına erişebilirsiniz.

Bunu yapmak için öncelikle hacklemek istediğiniz WhatsApp hesabının açık olduğu telefona ve varsa şifresine erişiminiz olmalı. Karşı telefonda WhatsApp’ı açtıktan sonra sağ üstten menüyü açın ve WhatsApp Web’e tıklayın. Ardından kendi bilgisayarınızdan WhatsApp Web’in sitesine girin. QR kodunu telefondan okutarak hedef telefonu kendi bilgisayarınıza bağlayın. Bu sayede artık karşınızdaki kişinin WhatsApp mesajlarını okuyabileceksiniz.

3. Keylogger Kullanarak WhatsApp Hacklemek

Bir casus yazılım türü olan keyloggerlar da WhatsApp hacklemek istendiğinde kurtarıcımız oluyorlar. Keylogger nedir bilmiyorsanız önce onu açıklayalım. Keylogger, kurulduğu cihazın klavyesinde yazılan her kelimeyi kaydeder ve onlara erişmenizi sağlar. Örneğin, çocuğunuzun cihazına bir keylogger kurdunuz diyelim. Çocuğunuzun ne yazdığına bakabilir, WhatsApp’ta neler konuşuyor kolayca öğrenebilirsiniz.

WhatsApp hacklediğimizde

Bir keylogger kullanmak aldatan eşinizi yakalamak için de çok iyi bir yöntem. Eşiniz WhatsApp’ta konuşurken siz yanına gittiğinizde panik oluyor ve mesajlarını mı saklamaya çalışıyor? Sizden neler sakladığını mı merak ediyorsunuz? Telefonuna bir keylogger indirip WhatsApp’ta neler yazdığını ve neler sakladığını hızlıca görebilirsiniz.

4. WhatsApp Klonu Yaratarak WhatsApp Hacklemek

Karşınızdaki kişinin WhatsApp hesabının bir klonunu kendi telefonunuzda yaratarak WhatsApp mesajlarına erişebileceğinizi biliyor muydunuz? Bu yöntem herkes tarafından kullanılmayan bir yöntem olsa da nasıl yapılacağını öğrendikten sonra oldukça fazla işinize yarayacaktır.

Öncelikle kendi telefonunuzdan WhatsApp uygulamasını kaldırın. Android kullanıcıları Ayarlar sekmesinden Telefon Hakkında seçeneğine tıklamalı, ardından ise Durum sekmesinden Wi-Fi MAC Adresi tuşuna tıklamalı. iPhone kullanıcıları da buna benzer bir şekilde Ayarlar’dan Genel’e, ardından Hakkında kısmından Wi-Fi adresine erişmeli. Bu adresi bir yere not edin.

Karşınızdaki kişinin telefonunda da aynı işlemi tamamlayarak onun da MAC Adresini bulup bir yere yazın. Ardından kendi adresinizi onunki ile değiştirin. Bu sayede WhatsApp sizin telefonunuzu onunki sanacak ve onun mesajlarını size gösterecektir.

5. Telefon Numarası Kullanarak WhatsApp Hesabı Çalma

Telefon numarası kullanarak birininin WhatsApp hesabını hacklemek de oldukça işe yarar ve kolay bir işlemdir. Sadece telefon numarası kullanmanız gereken bu işlemi nasıl yapacağınıza gelin beraber bakalım.

WhatsApp hacklediğimizde

 

İlk olarak kendi telefonunuza WhatsApp’ı indirin. WhatsApp size uygulamayı hangi telefon numarası ile kullanmak istediğinizi soracaktır. Hedef kişinin telefon numarasını boşluğa girin. WhatsApp’ın göndereceği doğrulama kodu hedef telefona SMS ile gelecektir. Bu kodu girdikten sonra artık o numaraya ait WhatsApp hesabının mesajlarına erişebileceksiniz.

Bu yöntemin dezavantajı ise hedef kişinin telefonunda WhatsApp kullanırken başka bir cihazda da hesabının açık olduğuna dair bildirim alacak olmasıdır. Bu konuda bilinçli olup yakalanmamak için dikkatli olmanızı şiddetle öneririz.

Sonuç Olarak

Sonuç olarak gördük ki bir başkasının WhatsApp hesabını çalmak için birçok neden olabilir. Eşinizin size aldattığından şüpheleniyor, yaşlı bir akrabanızı korumaya çalışıyor ya da çocuğunuzun doğru kişilerle konuştuğundan emin olmak istiyor olabilirsiniz. Nedeni ne olursa olsun, WhatsApp hack işlemi için birçok yöntem bulunuyor. Bunlardan en işe yarayanı ise bir casus yazılım olan mSpy’ı kullanmak olacaktır.

mspy-banner-image
Daha iyi bir takip çözümü yok!
Bugün huzurun tadını çıkarın

  • Şey, hala emin değilim ama mSpy, WhatsApp’ı hacklemek için en iyi uygulama gibi görünüyor. Kesinlikle deneyeceğim. Kızımın telefonunda bazı tuhaf sohbetler gördüm ve doğal olakar çok endişeleniyorum. Diğer yöntemlerden birşey çıkmadı. Teşekkürler!

Yanıt bırak:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Üste Dön

mspy-banner-image
Daha iyi bir takip çözümü yok!
Bugün huzurun tadını çıkarın