Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Gerçekleşir?

Gokmen Senturk

WhatsApp, hayatın çeşitli kesimlerindeki bireyler için değerli bilgilerden oluşan bir hazine barındırıyor. İnsanlar kişisel konulardan profesyonel meselelere kadar gizli bilgilerini bu platformda diğer kişilerle paylaşıyor. Özellikle ebeveynler, çocuklarının güvenliği konusunda oldukça endişeli davranabilir. Sosyal çevrelerini öğrenmek için çocuklarının WhatsApp sohbetlerini incelemek isteyebilir. Akıllı telefonu olan çoğu kişinin kullandığı bir uygulama olması göz önüne alındığında şu soru ortaya çıkıyor: Bir kişi başka bir kişinin WhatsApp mesajlarına erişebilir mi? Cevap, evet.

iPhone ve Android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz mSpy ve Eyezy izleme programlarını ve bunları nasıl kullanacağınızı öğrenmek isteyebilirsiniz. Başkasının Whatsapp mesajlarını okuma programı indir ücretsiz gibi aramalar yapıyorsanız, içeriğimizi okumaya devam edin

Birinin WhatsApp Mesajlarını Oku

Özellikle çocuğunun güvende olduğundan emin olmak isteyen ebeveynler, çocuklarının WhatsApp mesajlarını okuma ve kimlerle iletişime geçtiğini öğrenme gibi bir çabası olabilir. 

Eğer siz de başka bir telefonun WhatsApp mesajlarını okumak istiyorsanız bu yazımızda sizlere telefon takip programları, WhatsApp QR kodu ve Google Drive kullanarak başkasının WhatsApp mesajlarını okuma yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Telefon takip programlarının karşı tarafın telefonunda nasıl kurulacağını ve nasıl kullanılacağını merak ediyorsanız iPhone’a mSpy nasıl kurulur ve 5 adımda Android cihazda mSpy nasıl kurulur başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

İçindekiler

Başka birinin WhatsApp mesajlarını telefon takip programlarıyla okuma

Çocuklarımızın küçük yaşlardan itibaren teknolojiyle tanışmasıyla mSpy gibi telefon takip programları artık neredeyse tüm ebeveynler için vazgeçilmez uygulamalar haline geldi. Siz de diğer ebeveynler gibi çocuklarınızın özellikle ergenlik döneminde elinden telefon düşmediğini fark ediyor ve kimlerle iletişimde olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Güvenilir kişilerle mi mesajlaşıyor yoksa tanımadığı ve kötü niyetli kişilerle mi?

Bunu öğrenmenin en etkili yollarından biri çocuğunuzun telefonundaki aktiviteleri mSpy gibi bir telefon takip programıyla görüntülemek. Bu programlarla başkasının WhatsApp mesajlarını okuma artık oldukça basit. Kurulum sonrası arka planda tamamen gizli olarak çalışan yazılım sayesinde karşı tarafı huzursuz etmeden WhatsApp mesajlarını okuma nız mümkün.

Takip programı ile başkasının WhatsApp yazışmaları nasıl okunur diye düşünüyorsanız, sizlere dünya genelinde pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen güvenilir telefon takip programlarından bahsedeceğiz.

En iyi WhatsApp takip programı olarak mSpy

whatsapp mesajlarını okuma

Türkiye’deki en popüler ebeveyn telefon takip programı olan mSpy, kullanıcılara WhatsApp mesajlarını okuma da dahil olmak üzere birçok özellik sunuyor. Bu özellikler sayesinde çocuğunuz hakkında daha çok şey öğrenebilir ve endişenizi büyük ölçüde azaltabilirsiniz.

mspy-banner-image
Daha iyi bir takip çözümü yok!
Bugün huzurun tadını çıkarın

Ayrıca üst düzey güvenlik önlemleri ve banka düzeyinde şifrelemeleriyle üyelik bilgileriniz dahil tüm kişisel verileriniz saklanır. mSpy sayesinde tehlikeli bir durumu önceden fark ederek çocuğunuzun başına siber zorbalık ya da dolandırıcılık gibi kötü bir şey gelmesini de engelleyebilirsiniz.

Başkasının WhatsApp mesajlarını okumak için mSpy nasıl kurulur?

Tamamen yasal bir uygulama olan mSpy, çeşitli izleme ve takip işlevlerine sahip olan, Android ve iOS cihazlarda kullanılabilen bir mobil izleme yazılımı. Bu yazılım, özellikle ebeveynlerin çocuklarının dijital güvenliğini sağlaması, işverenlerin şirket cihazlarını izlemesi ve bireylerin sevdiklerinin çevrim içi etkinliklerini takip etmesi gibi çeşitli amaçlar için kullanılıyor. Hedef cihazın kullanıcısının aktivitelerini izleyerek metin mesajlarından çağrı kayıtlarına, sosyal medya etkinliklerinden coğrafi konum tespitine kadar bir dizi bilgi sunuyor.

Peki, uygulama nasıl çalışıyor? mSpy, veri toplamak için hedef cihaza yüklenmesi gereken bir yazılım. Yazılımı kurmadan hedef telefonun aktivitelerini izlemeniz maalesef mümkün değil. Bu anlamda telefondan başka birinin Whatsapp’ına girmek için hedef cihaza da ulaşmanız gerek.

mSpy’ı hedef telefona yüklemek basit bir işlem ancak yazılımı yüklemek için cihaza fiziksel erişiminizin olması gerekiyor. Yazılım kurulduktan sonra arka planda çalışacak, cihazdan veri toplayacak ve bunları mSpy sunucusuna gönderecek.

Aşağıdaki adımları takip ederek akıllı telefonunuza mSpy uygulamasını birkaç dakika içinde kurabilir ve kodsuz, Whatsapp mesaj okuma isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz:

 • İlk adım ihtiyaçlarınıza uygun bir mSpy aboneliği seçmek. 1 aylık, 3 aylık veya 12 aylık bir abonelik seçtikten sonra yazılımın nasıl indirileceğine ilişkin talimatların yer aldığı bir e-posta alacaksınız.
 • Ardından mSpy yazılımını hedef cihaza indirmeniz gerekiyor. Yazılımı indirmek için e-postada verilen talimatları izleyin.
 • Yazılımı indirdikten sonra hedef telefona yüklemeniz gerekiyor. Eğer mSpy’ı bir Android cihaza kuruyorsanız, ayarlarda bilinmeyen kaynakları etkinleştirmeniz; mSpy’ı bir iPhone’a yüklüyorsanız, cihazı bir bilgisayara bağlamanız ve iTunes’u kullanarak yazılımı yüklemeniz gerek.
 • Yazılımı yükledikten sonra e-postada verilen aktivasyon kodunu kullanarak etkinleştirmeniz gerekiyor. Yazılım etkinleştirildiğinde, hedef cihazdan veri toplamaya başlayacak. Bu sayede Whatsapp başkasının mesajlarını okuma isteğinizi yerine getirebilirsiniz.

mSpy’ın kritik avantajlarından biri, uygulamanın hedef cihazda çocuğun haberi olmadan çalışmasını sağlayan gizli modu. Bu şekilde ebeveynler, çocuklarının mahremiyetini aşırı derecede ihlal etmeden, aktivitelerini göze çarpmadan izleyebilir.

Birinin Whatsapp mesajlarını okumak için en iyi mSpy alternatifi Eyezy

Oturduğunuz yerden birinin Watsapp yazışmalarını görebileceğiniz en kolay yollardan birini Eyezy sunuyor. Bu uygulama, yalnızca Watsapp yazışmalarının okunması için değil, konumların ve etkinliklerin takip edilmesi için de kullanılıyor.

Uygulamayı denemek için aşağıdaki 3 basit adımı takip edebilir ve başkasının Whatsapp mesajlarını okuma programı indir ücretsiz gibi aramalarınıza yanıt bulabilirsiniz:

 • İlk adım üyelik oluşturma. Her ihtiyaca yönelik planları bulunan uygulamada kendinize uygun paketi seçmeniz gerek.
 • Eyezy’yi akıllı telefonunuza yükleyin. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan uygulama sayesinde tüm kurulum adımlarını görebilir, isterseniz 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.
 • Kurulumu tamamladıktan sonra Eyezy Kontrol Paneli’ne giriş yapabilir ve istediğiniz kişilerin Whatsapp yazışmalarına ulaşabilirsiniz.

Sonuçta, güçlü bir izleme yazılımı ile bir kişinin telefon aktivitelerini takip edebilir ve Whatapp yazışmalarını okuyabilirsiniz. Basit bir kurulum işleminin ardından cihazı uzaktan izlemeye başlayabilirsiniz.

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma ücretsiz

Telefon takip programları, üst düzey ve ayrıcalıklı takip hizmetleri sundukları için belirli bir üyelik ücreti talep ederler. Eğer tüm bu hizmetleri ücretsiz alacağınızı söyleyen bir uygulama ya da websitesi görürseniz uzak durun. Çünkü büyük ihtimalle bir dolandırıcılıkla karşı karşıyasınız. 

Eğer başkasının WhatsApp mesajlarını okuma ücretsiz bir şekilde nasıl yapılır diye düşünüyorsanız bu yazımızda size birkaç seçenekten bahsederek bu yöntemleri detaylı olarak anlatacağız.

Başkasının mesajları WhatsApp QR kodu ile nasıl okunur?

qr code whatsapp

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma için kullanabileceğiniz yöntemlerden ilki hedef cihazın WhatsApp QR kodunu kullanarak başka bir cihaz üzerinden WhatsApp Web’e bağlanmak.

Bunu yapabilmek için kısa bir süreliğine de olsa hedef cihaza fiziksel erişiminiz olması ve varsa tuş kilidini açabiliyor olmanız gerekiyor. 

WhatsApp QR kodu ile başka telefonun whatsapp mesajlarını görme için yapmanız gerekenler şöyle:

 • Hedef cihazda WhatsApp uygulamasını açın.
 • Android cihazlarda sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayın.
 • iPhone’da ise sağ alttaki Ayarlar bölümüne tıklayın.
 • “Bağlı cihazlar” sekmesindeki “cihaz bağla” kısmına tıklayın.
 • Çıkan QR kodu okuma ekranıyla diğer cihazda açtığınız
 • WhatsApp Web QR kodunu okutun.
 • Tarama sonrası WhatsApp uygulaması diğer cihaza yansır.

WhatsApp QR kodu ile başkasının mesajlarını okumak işte bu kadar basit. Fakat karşı tarafın bunu fark edip bağlantıyı kesmesi ve daha önce giriş yapılan cihazları görmesi yüksek bir ihtimal. Bu yöntemle yazışmaları uzun vadeli olarak görüntülemeniz mümkün olmayabilir.

Ayrıca Okuyun WhatsApp Hackleme İçin En İyi Yöntem Nedir?

Başkasının WhatsApp mesajlarını Google Drive ile okuma

google driveBaşkasının WhatsApp mesajlarını okuma kodsuz ve ücretsiz nasıl yapılır sorusunun bir diğer cevabı ise Google Drive kullanmak. Bu yöntemi kullanabilmek için hedef telefonun Android bir cihaz olması gerekir.

Yapmanız gerekenleri şöyle sıraladık: 

 • Karşı tarafın telefonunda WhatsApp uygulamasını açın.
 • Sağ üstteki üç noktadan Ayarlar sekmesine tıklayın.
 • Ardından sırasıyla “Sohbet” ve “Sohbet yedeği” sekmesine girin.
 • Açılan sayfada “Google Drive’a yedekle” seçeneği çıkacak.
 • Yedekleme sıklığını belirleyip sohbetlerin hangi Google hesabına yedekleneceğini seçin.
 • Seçtiğiniz hesabın Drive sayfasından sohbet yedeklerini görebilirsiniz.

Bu yöntemde telefon kullanıcısının ayarlardan sohbet yedeklemesini ve hangi Google hesabına yedeklendiğini görme ihtimali olduğu için bu yöntemi seçmek sizin için riskli olabilir.

Sık Sorulan Sorular

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma mümkün mü?

Evet, mümkün. Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma yöntemlerini bu yazımızda tanıttık. Yazımızı inceleyerek kullanmak istediğiniz yöntemi seçebilir ve takibe başlayabilirsiniz.

Birinin WhatsApp mesajlarını nasıl okurum?

WhatsApp karşı tarafın konuşmalarını görmek için telefon takip programları, WhatsApp QR kodu ya da Google Drive kullanabilirsiniz.

Ayrıca Okuyun WhatsApp Hackleme İçin En İyi Yöntem Nedir?

Sonuç

Hangi nedenle olursa olsun, WhatsApp takibi edebilmek için bir nedeniniz olabilir. Yukarıda bahsettiğimiz yöntemleri kullanarak takip etmek istediğiniz kişinin bilgilerine erişebilirsiniz. Tüm yöntemler denemeye değer ve istediğiniz bilgilere ulaşmanızı sağlayabilir.

Ancak, hem daha fazla bilgiye erişip hem de bunu tamamen gizli yapmak istiyorsanız mSpy gibi telefon takip programını kullanmak sizin için en iyi seçenecek olacak.

mspy-banner-image
Daha iyi bir takip çözümü yok!
Bugün huzurun tadını çıkarın

Ebeveyn kontrol uzmanı. Uzun yıllar yurtdışında ebeveyn kontrol uygulamaları üzerine çalışmış ve telefon takip uygulamalarının Türkiye’de yerelleştirilmesine yardımcı olmuştur. Uzman yazar olarak çeşitli yayınlarda engin tecrübelerini paylaşmaktadır.

7 Comments

 • Çok şükür, her şey yasal. Çocuklarımın mesajlarını gerçekten okumam gerekiyor! Teknk desteğiniz var mı? Uygulamayı yüklemeyi denedim ama sorun çıktı hep. mSpy tüm telefonlarda çalışabiliyormu? Yardım edin lütfen

  • Merhabalar, Email üzerinden size kurulum talimatı gönderildi, eğer takılırsanız lütfen ekran görüntüsü alarak 7/24 açık olan canlı desteğe bağlanın sizdele yardımcı olsunlar. Teşekkürler

  • Merhabalar efendim. Detaylı bilgi ve yasal politikamız sizin Email adresinize gönderildi. Teşekkürler

 • merhaba sevgilim başka şehirde aldatıyor diye duydum whatsapp mesajlarına bakmam gerekiyor sadece numarsini biliyorum bunun çaresi varmı güvenilirmi yardımcı olun lütfen

  • Merhabalar. mSpy’ın yasal bir uygulama olduğunu bilmenizi isteriz. Ebeveynlerin çocuklarını ve işletmelerin çalışanlarının bilişim ekipmanlarını kullanmalarını (çalışanların bilgisi ve onayı ile) izlemelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
   Lütfen mSpy’ı kurmadan önce Yasal Politikamızı kontrol edin: http://www.mspy.com/legal_info.html
   Tabii ki de daha detaylı bilgi için https://www.mspy.com.tr/ giriş yapıp ekranın sağ al kısmında yuvarlar yeşil butona tuşlamanız yeterli olacak, size tecrübeli ekibimiz her konuda ilgi gösterecek, satın alma kararını aldıktan sonra satın alma işlemi ve devamı yani kurulum işlemi için yardımcı olacak.
   Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

Yanıt bırak:

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Üste Dön

mspy-banner-image
Daha iyi bir takip çözümü yok!
Bugün huzurun tadını çıkarın