En Iyi Uzaktan Telefon Dinleme Programları Ve Özellikleri

Gokmen Senturk
En Iyi Uzaktan Telefon Dinleme Programları Ve Özellikleri
Bir kişinin neden bir telefon dinleme programı kullanmak isteyebileceğine dair pek çok meşru sebep vardır.
Kayıp ya da çalınan cihazınızı takip etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Çocuğunuzun kimlerle iletişim kurduğunu öğrenerek güvende olduğundan emin olmak isteyebilirsiniz. Ya da şüphelendiğiniz eşinizin telefonundaki aramaları. görüntülemek isteyebilirsiniz. Veya bambaşka bir nedeniniz olabilir.
Tüm bunları yapabilmek için aşağıda bahsedeceğimiz uygulamaları kullanabilir ve bu uygulamalar sayesinde takip etmek istediğiniz telefondaki tüm aramalara ve diğer aktivitelere karşı tarafın ruhu bile duymadan erişebilirsiniz. Peki nasıl?
Hedef cihazın sahibinin tüm bu takip sürecinden haberi olmayacak mı?
Hayır!
Peki bu nasıl mümkün olabilir?
Cep telefonu dinleme yöntemleri arasında en güvenilir seçenek olan uygulamaları ve bu uygulamaları nasıl kullanacağınızı sizlere detaylı bir şekilde anlatacağız.

İçindekiler

Neden başka bir telefonu dinlemek isteyebiliriz?

Bu uzaktan telefon dinleme programları farklı amaçlarla yaygın olarak kullanılıyor. İlk bakışta her ne kadar etik bir davranış olarak görünmese de başka bir telefonu dinleme için insanların pek çok meşru sebebi olabiliyor. Peki bu telefon dinleme programlarını kimler tercih ediyor?
 • Çocuğunun sanal ortamda güvende olduğundan emin olmak isteyen ebeveynler
 • Aldatıldığından şüphelenen eşler
 • Gizli şirket bilgilerinin paylaşıldığından şüphelenen işverenler ya da iş ortakları
 • Telefonu kaybolan ya da çalınan kişiler
Eğer siz de yukarıdaki durumlardan biriyle ya da farklı bir sorunla karşı karşıya iseniz ve bir telefonu dinlemeniz gerekiyorsa öncelikle güvenilir bir cep tel dinleme programı bulmanız gerekiyor.
Başka bir telefon nasıl dinlenir ve telefon takibi için hangi uygulamalar kullanılabilir? İşte sizler için anlattık.

Başka Bir Telefonu Dinlemek İçin En iyi 3 Uygulama

Piyasada telefon takibi için kullanılan pek çok uygulama bulunsa da maalesef bazıları dolandırıcılığın ötesine geçebilmiş değil. O yüzden telefon konuşmaları nasıl dinlenir sorusundan daha çok hangi uygulamayı kullanmalıyım diye düşünmelisiniz.
Seçim sürecinizde bilgi sahibi olabilmeniz adına sizler için uzaktan telefon dinleme için en iyi 3 uygulamayı seçtik.

mSpy

cep telefonu ebeveyn kontrolü ücretsiz

mSpy, kişisel telefon ya da bilgisayarınız üzerinden oluşturduğunuz mSpy hesabınızı kullanarak hedef cihazdaki faaliyetleri takip etmenizi sağlayan lider bir telefon takip yazılımıdır. Hem Android hem de iPhone cihazlar ile uyumlu olarak çalışabilir.
mSpy, kullanıcılarına sadece telefon aramalarını dinleme değil pek çok farklı özellik sunuyor. Bunlardan bazıları şöyle:
 • Gelen ve giden SMS’leri görüntüleme
 • Sosyal medya uygulamalarındaki faaliyetleri izleme
 • Multimedya dosyalara erişim
 • Anlık ve geçmişe dönük konum bilgilerine ulaşma
 • Keylogger özelliği ile telefondaki tüm klavye hareketlerini görüntüleme
 • Anlık ekran kaydı
 • Tarayıcı geçmişine ulaşma
mspy-banner-image
Daha iyi bir takip çözümü yok!
Bugün huzurun tadını çıkarın
Dünya çapında kullanılan ve Türkiye’nin en popüler telefon dinleme programı olan mSpy’ı daha detaylı inceleyebilir ve amacınıza göre size uygun bir paketten yararlanabilirsiniz.
Ayrıca mSpy şu anda dünyada en çok tercih edilen yazılımdır. Popülerliğini yukarıda bahsi geçen özelliklerinden almaktadır. Karar sürecinizde bu özelliğini de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Eyezy

Eyezy

Eyezy, 2021 yılında kullanıma sunulan ve dünya genelinde kullanılan bir diğer telefon takip uygulamasıdır. Hedef cihazdaki sosyal medya uygulamaları, SMSler, çağrılar, konum bilgileri ve benzer diğer aktiviteleri görüntüleyebileceğiniz Eyezy, ebeveynler tarafından tercih edilen bir cep telefonu dinleme programı.
Eyezy, Android ve iOS cihazlar ile de uyumlu olarak çalışmakta.
Farklı abonelik seçenekleri ile Eyezy’i denemek ve hedef cihazda merak ettiğiniz bilgilere ulaşmak mümkün. Eğer siz de çocuğunuzun güvenliği için geçmiş telefon konuşmalarını dinlemeye çalışıyorsanız ve amacınıza uygun bir uygulama arıyorsanız. Eyezy göz atacağınız seçeneklerden biri olabilir.

Mycellspy

Mycellspy tr

Mycellspy ile nerede olursanız olun tüm gerçeği keşfedebilirsiniz.
Bir ebeveyn, eş ya da işveren olarak sizi de ilgilendiren bazı bilgilere erişmek isteyebilirsiniz. Doğruyu öğrenmek ve sevdiklerinizin güvende olmasını sağlamak sizin en doğal hakkınız. Mycellspy, kapsamlı telefon takip özellikleriyle hedef cihazdaki takip etmek istediğiniz bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor.
Mycellspy, rakiplerine benzer şekilde başlıca şu özellikleri sunuyor:
 • Anlık konum ve konum geçmişini görüntüleme
 • Telefonda son konuşmayı dinleme
 • Tarayıcı geçmişini görüntüleme
 • Sosyal medya uygulamalarını izleme
 • Fotoğraf ve videolara erişim
Bu özellikleri Mycellspy uygulamasını cazip bir telefon dinleme uygulaması yapmaktadır.

mSpy’ın en iyisi seçenek olmasının nedeni nedir?

Piyasada en çok tercih edilen ve en güvenilir telefon dinleme programının hangisi olduğunu merak mı ediyorsunuz?
Telefon takibi denince şüphesiz ki en iyi seçenek olarak karşımıza mSpy çıkıyor. Rakiplerini geri bırakan ve öne çıkan en önemli özelliği ise veri güvenliği.
mSpy, verilerinizin güvende olduğundan emin olmak için en güncel yüksek teknoloji şifreleme protokollerini kullanıyor. mSpy ekibinin bile yazılım tarafından görüntülenen bilgilere erişimi bulunmuyor. Bilgileriniz güvenli bir şekilde saklanarak sizlere hizmet sunuluyor.
Özellikle uygun fiyatlarıyla öne çıkan bazı telefon takip programları, zayıf veri güvenliği politikaları yüzünden bilgilerinizi sızdırabilir ve sizi zor durumda bırakabilir. mSpy bu noktada başka bir telefonu dinleme için en güvenilir ve en kapsamlı uygulama.

Son olarak

Piyasada telefon dinleme için pek çok seçenek bulunsa da en güvenilir ve en çok tercih edilen uygulama kesinlikle mSpy. 10 yılı aşkın süredir tecrübeli kadrosu sayesinde piyasada büyük bir yer edinerek sunduğu özelliklerle mSpy, sizin de ilk tercihiniz olmalı.
Siz de mSpy’ı deneyerek sevdiklerinizin ya da bilgilerinizin güvende olduğunu hissedebilir ve gönül rahatlığıyla hayatınıza devam edebilirsiniz.

mspy-banner-image
Daha iyi bir takip çözümü yok!
Bugün huzurun tadını çıkarın

Ebeveyn kontrol uzmanı. Uzun yıllar yurtdışında ebeveyn kontrol uygulamaları üzerine çalışmış ve telefon takip uygulamalarının Türkiye’de yerelleştirilmesine yardımcı olmuştur. Uzman yazar olarak çeşitli yayınlarda engin tecrübelerini paylaşmaktadır.

Yanıt bırak:

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Üste Dön

mspy-banner-image
Daha iyi bir takip çözümü yok!
Bugün huzurun tadını çıkarın